The Napoleon Hill Musiclounge

Where Imagination Meets the Inner Soul

הסלון מול גבעת נפוליאון – אי של תרבות במרחב הסייבר. מופעים  לכל גיל ואף לפעוטות. דרך מוסיקה ניתן לצלול ישירות וברגישות אל תוך הנשמה והדימיון. דרך צלילים ניתן ללמוד אודות תרבויות ותקופות שונות בהיסטוריה. הסלון משמש כמקום מפגש בין מוסיקאים ואמנים כדי להציג אירועים ברוח מסורת יוון העתיקה והסלונים באירופה בתקופה שקדמה למלחמת העולם השניה. הוא ממוקם ברמת גן וצופה אל גבעת נפוליאון אליה הגיעו צבאות נפוליאון בשלהי המאה ה-18. מופעים משודרים לקהל בארץ ובעולם בשידור חי, וניתן לצפות בתכניות מוקלטות בכל זמן. אפשר גם להזמין מופע לאירוע פרטי – ימי נישואין, ימי הולדת ומסיבות. הסלון מול גבעת נפוליאון מגדיר מחדש את מקום התרבות וחשיבותו לכל גיל בחברה. הקישו מטה לצפות במופעים מוקלטים ולהביט בלוח המופעים הקרבים. להזמנת אירוע פרטי מתוך מבחר אירועי הסלון, שילחו מייל לכתובת tamar@flute.co.il

The flutist on the hill

The Flutist on the Hill

The Flutist on the Hill is an open-air extension of The Napoleon Hill Musiclounge: serving the need for culture and music shows while keeping lockdown restrictions during the period of the covid-19 virus. Since October 2020, Tamar began performing on the Napoleon Hill every Friday before sunset. Titled “A Musical Kabbalat Shabbat” (welcoming the Jewish Sabbath) and centered on a theme – often the weekly parsha (Torah insights) – Tamar plays alone or with guest artists while addressing her audience on weekly news events and philosophical topics. The performances attract crowds of families and local artists who climb up the ancient hill to listen and indulge in live meditative and soothing music. The events are broadcasted worldwide live on Facebook. Click here to watch past broadcasts.

The Musiclounge Shows

Impressionism
Play Video

The Impressionism: Music, Art and Poetry

A program with the most exquisite compositions of composers such as Claude Debussy and Saint-Saëns coupled with historical descriptions and poetry representing the spirit of the Impressionistic period.

Japanese culture celebration
Play Video

A Celebration of Japanese Culture through Music

Folksongs and tunes intertwined with stories on Japanese traditions

A Plato
Play Video

A Plato Symposium

An evening of philosophy and feasting inspired by Plato’s writings

Droids and witches
Play Video

Droids and Witches: A Magical Tale through 18th century Celtic Music

A musical journey into the soul of a newly wed bride

Murder mystery party
Play Video

A Musical Murder Mystery Party

A musical evening for 28 players investigating a mysterious murder

Creatures of the universe
Play Video

Creatures of the Universe Through Music

Imaginary and living creatures under the water, on the land, in the sky and in space

Play Video

A 1st large Murder-Mystery Party in Israel!

האירועים שאני יוצרת לסלון התרבות – הסלון מול גבעת נפוליאון – הם ייחודיים ביותר. אני שואפת תמיד לחופש יצירה טוטאלי, ונוטה לפתח קונצפטים חדשים במופעים: רקדן הולה הופ במוסיקה ארגנטינאית; תצוגת אופנה עם מוסיקה חיה; שפת ליוויתנים, חייזרים ועוד יצורים דרך כלי נגינה; אימפרסיוניזם דרך עדשת המצלמה ועוד…אלו רק כמה מהאירועים שהפקתי. אני ממשיכה להפיק ולערוך ערבי תרבות למבוגרים ולילדים, והקהל שלי יודע שאצלי תמיד הם יופתעו. אני גם לא מסוגלת לחזור על קונצפט אחרי שהשתמשתי בו, אז כל הזמן אני מתחדשת בעוד רעיונות.

בשבת הקרובה ה-1.10 בשעה 20:00 אני עורכת אירוע פנטסטי – מסיבה של שעתיים שבמהלכה המשתתפים הם בו זמנית השחקנים והקהל בעלילה מרתקת אודות רצח ברונית בשם ארבלה ראמון. זהו ערב של משחק תפקידים, תיאטרליות ומוסיקה המיועד ל-28 משתתפים. כל משתתף מקבל ממני תפקיד לערב בו הוא מגלם עליה אני נותנת קווי אופי כלליים ביותר. כל משתתף יכול להרחיב את דמותו, ככל שירצה. אפשר לבוא מחופשים ואפשר לבוא בלבוש רגיל.

כשמגיעים אלינו למסיבה, יגיעו המשתתפים לחצר ביתנו שיהפך לערב לחצר האחוזה של הברונית המנוחה. רב המשרתים יושיב אתכם במקומותיכם וייתן לכם טקסט מוכן לערב. את הטקסט תקריאו בזמנים שונים במהלך הפעילות, אותה ינחה השחקן ארז גרוסברג שישחק את עורך הדין פרדי פאר. המשתתפים ימצאו את עצמם בערב בו אנחנו צריכים לקרוא את הצוואה של הברונית המנוחה, אבל לפני כן, פרדי פאר נחוש שנמצא את הרוצח של הברונית – הרוחצ יכול להיות כל אחת מהדמויות. כולן הכירו היטב את הברונית, ולכל אחד מהם יש את הפוטנציאל להיות הרוצח.

לערב מתלווים מוסיקה חיה שאנו מכינים וקינוחים אנגליים מלאים בקצפת וכל טוב שיוגשו לכם על צלחות פורצלן אנגלי וגרמני. את המוסיקה בערב אנגן בחליל יחד עם הפסנתרן עשור אלקיים. לכל דמות יש תמה מוסיקאלית משלה שננגן כשהדמות פונה אל הקהל. למשל לדמות בונד יש את המוסיקה הידועה של 007, לעיתונאית רונית החטטנית יש מוסיקה מאת לירוי אנדרסון – מכונת הכתיבה, ולבלרינה מאדאם פופו יש את המנגינה המוכרת מתוך אגם הברבורים. משולבים בערב שירים ישראלים לצד שירי פופ, והכל מתחבר בצורה נהדרת לעלילה שמלאה בהמון טוויסטים מפתיעים.

אתם מוזמנים למלא עוד כמה מקומות שנותרו לי – בעיקר תפקידי גברים שאפשר תמיד להפוך לתפקידי נשים! הערב כולל כיבוד נהדר של עוגות אנגליות, קאפ-קייקס, גלו-ויין והמון מטעמים שהברונית המנוחה אהבה. מחיר הכרטיס לזוג: 350 ש"ח וליחיד 200 ש"ח. לחצו להזמנות ונשלח לכם תפקיד עוד הערב! הערב מתאים לזוגות, לחוגגי יום הולדת או יום נישואין, לחובבי ההומור האנגלי, וגם ילדים מגיל העשרה מוזמנים להגיע. אנו גם עושים את האירוע בהזמנה פרטים לאירועים שונים ולאירועי גיבוש.

מופעים בסוכות
Play Video

סדנאות מוסיקאליות לילדים בחוה"מ סוכות ברמת גן

אין כמו מוסיקה! ובמיוחד בכדי להנות עוד יותר בחיינו…מוסיקה מוסיפה את המימד הנוסף הזה של "רוח", מחשבות מרחפות, הדימיון וכל מה שלא ניתן לתאר במילים. אחרי שילדינו עברו ועדיין עוברים כל כך הרבה שינויים בשנים האחרונות – קורונה, סגרים, הפגנות ומה שלא שמתרחש סביבנו – החלטתי לקיים עבורם שלוש סדנאות מוסיקאליות בסוכות. אני רוצה להעניק ולטפח את דור העתיד. בכל סדנא משתתפים נגנים מקצועיים ומובילים בינהם נגן הנבל והזמר Yonathan Suissa, הפסנתרן Assor Elkayam שנולד בעשור למדינת ישראל, הקלרנטיסטית האקלקטית Mor Levin והשחקן והבמאי ארז גרוסברג . הפקתי את הסדנאות ואת חלקן אנחה כשבידי החליל.

הסדנא הראשונה תתקיים ביום שני ה-2.10 בשעה 16:30 ונקראת The Tune of Life:. זוהי סדנא כייפית ואינטראקטיבית על כח הדימיון. היא מבוססת על ספר מוסיקאלי ופילוסופי לילדים שהוצאתי לאור ובו שלל מחשבות להסתכלות על חיינו בהנאה ועם ביטחון ביכולותינו ובייחודינו. הסדנא תעלה כמה מהתובנות שבספר ותלווה במוסיקה המטמיעה עוד יותר כל רעיון. הילדים ילמדו הרבה בשעה של הסדנא/השיח שיכלול האזנה, תנועה והיסחפות כייפית אל תוך צלילי המוסיקה. ילדים בגילאי 7 -12 יהנו מאוד מהשתתפות פעילה בסדנא, וילדים צעירים יותר יהנו מהמוסיקה החיה וממבט על אצבעותיו של הפסנתרן שירחפו במהירות מעל מקלדת הפסנתר.

למחרת נקיים את הסדנא השנייה: At The Magical Hour: ביום שלישי ה-3.10 בשעה 16:30. זוהי סדנת ציור בשקיעה לצלילי חליל ונבל ועם מדריכת אמנות מצוינת – אילת פיינטו. גם מבוגרים ומלווים מוזמנים לצייר את הנגנים או את הצמחייה שמסביב. ואנו ממליצים שהילדים יגיעו בבגדים שניתן ללכלך או עם סינר. החומרים והקנבאס עליינו! ילדים בגילאי 2-12 מוזמנים בשמחה לצייר או פשוט להאזין למוסיקה קלטית שמיימית שנבצע.

הסדנא השלישית ושמה Creatures of the Universe Through Music: תתקיים ביום רביעי ה-4.10 בשעה 16:30. דרך צלילים של שלל כלי נגינה ובעזרת המנחה והשחקן ארז גרוסברג, ילמדו הילדים על יצורים החיים תחת המיים, על האדמה, בשמיים ובחלל. הילדים ירקדו במסיבה עם בנות ים "תחת המיים", יתעופפו עם פרפרים ויכירו שני חייזרים מצחיקים – אחד שאוהב לשתות רק שוקו! ההנאה מהסדנא מרובה ומתאימה לכל המשפחה ואף לזאטוטים בני שנתיים ופחות ועד לילדים גילאי 12.

אנו מעודדים אתכם להגיע לשלושת הסדנאות במחיר מוזל של 150 ש"ח לילד וללא עלות למבוגר אחד. לכל מבוגר נוסף העלות 20 ש"ח בלבד. אם ברצונכם להגיע לסדנא אחת מחיר הכניסה לילד 60 ש"ח ומחיר למלווה 20 ש"ח.

בשלושת הסדנאות הנגנים ממש מנגנים מול הילדים וללא כל הגברה. בחצר שלנו נבנה לחג הסוכות סוכה בליסטית וכולכם מוזמנים גם לבקר בה! ניפגש בסוכות!

להזמנת כרטיסים לסדנאות ליחצו – http://www.flute.co.il/music-lounge

סדנה מרתקת ושיח לילדים מגילאי 2-12. מומלצת עוד יותר לילדים בגילאי 7-12.

סדנה בשקיעה לציור של נגן נבל קלטי וחלילנית לכל המשפחה – לקטנים ולגדולים.

סדנה המתאימה לכל המשפחה על חיות ויצורים המוצגים דרך כלי נגינה שונים.

ילדים במופע החיות בסלון מול גבעת נפוליאון
Play Video

סוכות 2023 – להעיר את נפש היהודי בישראל

היום ערב חג הסוכות והעם לא היה יכול להיות בשפל עמוק יותר בישראל. האלימות בחוץ וברשתות הגיע למימדים שלא הכרנו. כאמנית, כבת למהגרים מדרום אפריקה, כל חיי ידעתי שהימים הללו יגיעו. כאמנית שוחרת חופש הרגשתי מהר מאוד מה עליי לעשות ועליתי לירושלים כבר בדצמ' 2022 לבדי עם חלילי להפגין מול בית הנשיא הרצוג. מולי עמדו עשרות שוטרים וחיילים המומים – ראו סרטון: הפגנה בדצמ' 2022 מול בית הנשיא . זמן קצר לאחר מכן הקמתי את "התנועה למען ישראל דמוקרטית" וכתבתי את חזוני למדינה. הנה דף התנועה המונה כיום כאלף אנשים: "For a Democratic Israel" וקישור: חזון למדינת ישראל מאת קרימולובסקי

הגענו היום עד לשנאת הדת. בארץ היהודים התחלנו לשנוא את הדת ואת האנשים המייצגים את הדת היהודית. אנו מתעסקים כעת עם נושאים כגון – האם לנשים מותר לאחוז בספר התורה? האם לנוסעים לאומן יהיה ליווי של משטרת ישראל? האם האתרוג הזה או הזה שווה מאות שקלים? האם בתפילות ביום כיפור בתל אביב אכן נפלו ספרי תפילה על האדמה או לא? היום קראתי על רב שמזהיר שלא לקנות דבר משומש בגלל "ניצים מסוכנים" המצויים על ובתוככי החפצים. אני ניהלתי את חנות העתיקות של משפחתי במשך שלוש שנים, ויכולה לספר לכם המון סיפורים על אנרגיות נפלאות שגיליתי על ובתוך פריטים שמכרתי. עוד מעט נאמר שאדם "שלא מניח תפילין" הוא אנטישמי!  

שאלה: האם כשאדם יורק על אדם אחר ראוי שהאחר יירק בחזרה? אם האחר יירק בחזרה, האם זה פותר משהו? לימד משהו? הועיל במשהו? התשובה לדעתי ברורה, אבל למרות זאת ראו כיצד מתנהגים כיום המוני אנשים שכביכול "בתנועות המחאה": תפילות בדיזינגוף? נענות על ידי תפילות אלטרנטיביות / חילוניות בכיכר הבימה. גרעינים תורניים להדתה בתל אביב? גרעינים תורניים להחזרה בשאלה בבני ברק. וכך זה ממשיך…

מאז תחילת המחאות היה לי ברור שהבעיה העיקרית שלנו היא הציונות הדתית – בן גביר וסמוטריץ' – אשר השתמשו בדברי חכמים כדי להביא אליהם קהלים עצומים התומכים בהם, אך הם הוציאו מתוך הטקסטים כל מה שקשור לנפש היהודי. תבינו – אנו כיום לא רואים את היהדות האמיתית. כשאנו רואים את ההתנהגויות הפרובוקטיביות, נבזיות, פסולות וחסרות כל יחס הוגן לאדם ולנפשו – זו בפירוש איננה יהדות. אני גאה ביהדותי וגאה בשורשים שעבורם הגענו כולנו ארצה. שורשים הבנויים על דברי הרב קוק וכוללים את נושאי נפש האדם. ולדעתי יסכימו איתי הרבנים הבאים: הרב גוטליב שליט"א, הרב פרל מאונ' בר אילן והרב שמעון משה פרץ אשר הספיד את השוטר האהוב, החנון והאמיץ מקיבוץ "רעים" – חן אמיר ז"ל. שימו לב לשם הקיבוץ המלא באנשים הגרים מטרים מהגבול עם עזה ואינם מלאים שינאה לערבים! בלוויה שבה דיבר כבוד הרב משה פרץ לא היה אדם שלא הזיל דמעה. מילותיו של כבוד הרב היו מלאי אהבה לאדם שהיה חן אמיר ולאופיו המיוחד של הקיבוץ כולו וכמובן בני משפחתו ובת זוגתו של חן ז"ל. החוסר במילה "נקמה" בדבריו היו עד כדי כך ראויים בעיניי שרצתי אליו לאחר הלוויה כדי להודות לו. רבותיי: פחד איננו מוביל לדבר טוב. נקמנות איננה מקלה על הנפש, ושינאה רק מכבידה.

אני עורכת בשבוע הבא שלושה אירועים פנטסטיים לילדים. רציתי ליצור פעילויות שיזרימו אל הילדים שלנו שמחה, אהבה, רוגע, סקרנות וחיוביות. חשבתי שדווקא בתקופה הזו, זה מה שצריך להעניק לילדנו הרכים. אך לצערי – בקשוי נקנו כרטיסים. זוהי פעם ראשונה בחמש השנים בהם אני מנהלת את @הסלון מול גבעת נפוליאון ונראה שאנשים התעייפו בכללי, עסוקים מלדאוג כדי לשרוד ומבולבלים. אז קוראים יקרים: אין פה בילבול! היהדות הביאה אותנו לכאן, והיהדות היא שתמשיך להוביל אותנו במדינת ישראל. אך זו צריכה להיות היהדות של חשיבה עצמאית, של אחריות האדם למעשיו, של קידמה, השכלה, עבודה ואהבת האדם!

אני מקווה שלא אצטרך לבטל את האירועים שאני מתכננת לשבוע הבא. המחירים שפרסמתי אפסיים לעומת מה שיקבלו הילדים מהשהייה בחצר ביתנו עם אמנים משובחים ומובילים כמו הפסנתרן עשור אלקיים, נגן הנבל והזמר יונתן סוויסהף נגנית הקלרינט מור לוין והשחקן והבמאי ארז גרוסברג שיופיעו איתי באירועים שהם ממש נתינה לילדים מכל הלב. אני מקווה לראותכם בחצר ליד הסוכה שנקים.

הנה קישור פייסבוק לארועי הילדים: סדנאות מוסיקאליות לילדים בחוה"מ סוכות ברמת גן

קישור לכתבה על האירועים: כתבה על סדנאות מוסיקאליות לילדים בחוה"מ סוכות ברמת גן

למידע נוסף – פנו אליי בשמחה.

ניתן לשלם בביט 0543039868 או בלחיצה על הקישור www.flute.co.il/music-lounge

אוהבת אתכם – עם ישראל!

עם ישראל חי וחג שמח! תמר מלזר קרימולובסקי

קונצרט לילדים בכלים עתיקים

מיצירותיהם של באך וטלמן בחליל ובצ'מבלו

יום חמישי, 6 יוני 2024 18:30

רח' אחימאיר 19, שיכון ותיקים, רמת גן

לאחר קונצרט חגיגי בסלון מול גבעת נפוליאון בחודש מרץ לכבוד ימי ההולדת ה-339 של יוהאן סבסטיאן באך וה-343 של גאורג פיליפ טלמן, החלטנו מריה ואני לעשות תכנית לילדים בה ננגן מוזיקה מאת שני המלחינים הנפלאים הללו.

ילדים בכל הגילאים מוזמנים להשתתף בקונצרט חגיגי ומהנה ממש כמו בחצר מלכות וכראוי לשני מלחינים מתקופת הבארוק!
הקונצרט כולל פעילות ציור לילדים ומתאים לגילאי 4-16. אורכו כ-60 דקות.
המחיר כולל ציוד לציור ועוד
צלמת: אילת פיינטו

Tamar Melzer Krymolowski, טרברסו (חליל בארוק)
מריה ניישטאדט, צ'מבלו

מחיר כרטיס: 70 ש"ח

הכניסה בהזמנה מראש בלבד

וריאציות גולדברג מאת י. ס. באך

בביצוע הצ'מבליסט יזהר קרשון

יום שבת, 22 יוני 2024 בשעה 20:00

רח' אחימאיר 19, שיכון ותיקים, רמת גן

הצ'מבליסט יזהר קרשון נולד למשפחה מוזיקלית, והחל את החינוך המוזיקלי שלו כילד בנגינת חליליות, פסנתר ושירה במקהלה. בהמשך היה זה הצ'מבלו שנתן לו השראה וגרם לו להתאהב ברפרטואר הבארוקי כמו גם בכלי עצמו.

יזהר סיים תארים באקדמיה למוזיקה ירושלים בהדרכתו של דוד שמר, ובסקולה קנטורום בזיליינסיס בהדרכתו של יורג-אנדריאס בוטיכר. לאחר חזרתו לישראל הוא היה אחד ממקימי תזמורת בארוקדה בשנת 2007, איתם הוא מופיע באופן קבוע בישראל ובאירופה, ועימם הקליט כבר ארבעה תקליטורים.
המחיר כולל שתייה, יינות וכיבוד
צלם: טל שחר

יזהר קרשון, צ'מבלו

מחיר כרטיס: 100 ש"ח

הכניסה בהזמנה מראש בלבד

The Impressionism through Music, Art and Poetry

Music, art and poetry

A program for flute and piano presenting the most equisite compositions of composers such as Claude Debussy and Saint-Saëns coupled with historical descriptions and poetry representing the spirit of the Impressionaistic period.

A special photographic presentation is also included in the program and brings a fresh perspective of the artists who collaborated in this event.
Note: The production is in Hebrew.

Tamar Melzer Krymolowski, Flute
Asaf Feldman, Piano
Ayelet Payento, Artist and Photographer

הכניסה בהזמנה מראש בלבד

Price for live screening: 30 ILS


A link to the video will be sent to you shortly after payment.

Droids and Witches: A Magical Tale through 18th century Celtic Music

A magical tale

בשעה 20:00

There were three gypsies a come to my door,
And down stairs ran this a-lady, O.
One sang high and another sang low
And our show begins...

An original and thought-provoking story piecing together magnificent Celtic tunes from a period in which harps were banned in Ireland. A witch tells the story of a newly-wed young woman who dares to re-think her decisions and embarks on a mysterious journey into a magical forest. The program includes music for flute, harp, percussion with a storyteller.
Note: The production is in Hebrew.

Kinereth Kisch, The Storyteller
Tamar Melzer Krymolowski, Flutes
Yonathan Suissa, Vocals and Harp

הכניסה בהזמנה מראש בלבד

Price for live screening: 30 ILS


A link to the video will be sent to you shortly after payment.

A Celebration of Japanese Culture through Music

Music and culture from the east

בשעה 20:00

An exploration of folksongs and tunes depicting the stories behind Japanese traditional customs and daily life in ancient and modern times. A fascinating and exciting musical event with leading musicians in Israel encompassing the history and culture of Japan.

Note: The production is in Hebrew.

Idit Krymolowski-Shopen, Host and vocals
Tamar Melzer Krymolowski, Flute
Ofra Simon-Portus, Piano

הכניסה בהזמנה מראש בלבד

Price for live screening: 30 ILS


A link to the video will be sent to you shortly after payment.

קונצרט לילדים בכלים עתיקים

יום חמישי, 6 יוני 2024 בשעה 18:30
Details & Purchase

וריאציות גולדברג מאת י. ס. באך

יום שבת, 22 יוני 2024 בשעה 20:00
Details & Purchase

The Impressionism through Music, Art and Poetry

Details & Purchase

Droids and Witches: A Magical Tale through 18th century Celtic Music

Details & Purchase

A Celebration of Japanese Culture through Music

Details & Purchase